Z odlično igro do prvih točk

Selekcija U15 je danes odigrala novo prvenstveno tekmo. Na domačem igrišču so gostili ekipo Korant Markovci. Že takoj po začetnem pisku se je pri naših dečkih videlo, da danes so pa odločeni pokazati nekaj več. In so res. Prvi polčas je bil najboljši kar so jih naši odigrali letos. Veliko lepih, domiselnih podaj, prodorov, in borbenosti. Priigrali so si tudi ogromno 100% priložnosti in lahko bi po prvi polovici vodili vsaj z 5 ali 6 goli prednosti. Tako pa je bilo le 2:0, zadela sta Niko in Enri.
Drugi polčas se je začel bolj izenačeno. Tudi gostujoča ekipa se je postavila bolj čvrsto in tekma je postala bolj izenačena. Kljub bolj zgoščeni obrambi je našim fantom uspelo še nekaj lepih priložnosti, a zaradi nezbranosti napadalcev se rezultat ni spremenil. So pa gostje iz prvega strela na gol na temi uspeli izid zmanjšati. Ko smo se navijači že zbali, da se bo ponovil scenarij iz Dornave, so naši vendarle takoj zadeli in povedli s 3:1. Zelo lep gol je dosegel Finn. Do konca tekme je sledilo še nekaj pol priložnosti, gostom je na koncu uspelo še enkrat zmanjšati zaostanek, za kaj več pa jim naši dečki niso dovolili. Sledil je končni žvižg sodnika in veselje v ekipi in med navijači se je lahko začelo.