Iz Ormoža s polnim izkupičkom

Selekcija U13 je svojo drugo prvenstveno tekmo odigrala v gosteh, pri ekipi Ormoža. Že takoj po začetnem pisku nam je naša ekipa dala vedeti, da si želijo zmage. Skozi celoten polčas se je igralo na polovici domačinov vendar žoga nikakor ni hotela v mrežo. Ali je zmanjkal kanček sreče ali pa je bila kriva nespretnost naših igralcev. Živce navijačev sta nam na koncu polčasa pomirila Lara in Nino, ki sta zadela za varnih 2:0.

Drugi polčas podobna zgodba. Naši so zelo dobro stali v zadnji liniji in niso dovolili domačinom niti enega strela na naša vrata. Naši napadalci pa so zadevali vse razen mreže. V izdihljajih tekme pa je končno žoga “sedla” Finnu na levico in domači vratar je žogo le s pogledom pospremil v gol.