Znova odmevalo “CIGE CAGE” v Gorišnici

V ponedeljek se je v Športnem parku Gorišnica odvijala prvenstvena tekma mlajših dečkov. Naša ekipa je gostila vrstnike iz Središča. Naši upi so hitro pozabili na boleč poraz v prejšnjem kolu in znova pokazali odlično partijo. Kljub hladnemu in vetrovnemu vremenu so prikazali veliko borbenosti, kombinatorike in lepih podaj v prostor. Plod vsega tega je bilo hitro vodstvo z dvema zadetkoma po zaslugi Žana in Lare. Po uvodnem vodstvu je naša ekipa znova nekoliko padla v igri in gostje so to izkoristili in rezultat do konca polčasa izenačili.
V drugem polčasu naši upi niso več popuščali, Nino in Gal pa sta z lepima zadetkoma poskrbela za novo vodstvo. Do konca tekme so naši brez težav obdržali vodstvo. Po koncu je znova odmevala pesem ob navdušenju domačih navijačev.