Velik uspeh selekcije U9 v Miklavžu

Tudi selekcija U9 se je udeležila mednarodnega turnirja v Miklavžu in dosegla enega največjih uspehov naše šole nogometa. V skupini, v kateri so poleg naše ekipe igrale še ekipe Lumen Varaždin, Drava Dakinda Ptuj, Šd Marjeta ter Miklavž, so naši mladi upi osvojili drugo mesto z enakim številom točk kot prva ekipa iz Varaždina. V osmini finala so brez težav izločili ekipo Zrenjanin iz Srbije, prav tako so v četrtfinalu brez težav premagali vrstnike iz Ormoža. V polfinalu so se ponovno srečali z ekipo Lumen iz Varaždina in po napeti igri žal tekmo izgubili z minimalnim rezultatom. Kljub manjšemu razočaranju so se zbrali za tekmo za tretje mesto in premagali ekipo Aluminija ter se veselili tretjega mesta.
Naši fantje so prikazali zelo všečne igre, polne kombinatorike, dobrih podaj, preigravanj in lepih potez. Čestitke si zaslužijo prav vsi, še posebej pa Enej, ki je bil tudi izbran za igralca turnirja v selekciji U9. Bravo fantje, navijači smo bili zelo ponosni na vas!